Evenement

Announcements

  • Be quick: up to 40% reduction on sportoase fitness tickets (more info: news)

Happy Birthday


  • Raf Vander Kelen
  • Andy Spolspoel
English (United Kingdom)Nederlands - nl-NL

Hoofd Sponsors

BSB-Leuven miniemen nationaal nog ongeslagen! Stand Crusaders versus Warriors: 1-1 PDF Print E-mail

De groep RCL miniemen is dit jaar fors gegroeid tot 14 spelers!  Net als vorige jaren spelen ze samen met de British School of Brussels, zodat ze naast de woensdagtraining van Eli ook elke zaterdag stevig aan de slag kunnen op de Tervuurse kleivelden van de BSB.  Goed voor een versnelde groeicurve voor deze groep vooral nieuwe spelers!  

De totale groep BSB en Leuven spelers is nu rond de 40. Op de nationale tornooien wordt er met een selectie gewerkt en op de regionale tornooien zoveel mogelijk met twee gelijkwaardige teams. 

 

Op het eerste tornooi werden deze teams nog ad-hoc samengesteld, maar na deze eerste ervaring werd gekozen voor een echte mix van ervaring en capaciteiten in elke linie bij deze teams, resulterend in de Crusaders en de Warriors!  En bij gebrek aan tegenstand op de regionale tornooien tot nu toe (twee keer forfait door Schilde en Oudenaerde) kan er zo gelukkig altijd een match worden gespeeld.  Deze opzet belooft mooie gezonde rivaliteit en strijd op te leveren doorheen het seizoen.  De eerste slag werd in Leuven op 20 oktober geslagen door de Warriors (met 24-7), maar de Crusaders namen duidelijk revanche met 52-5 tijdens het vriendschappelijke 3-ploegen tornooi met Gad’s Hill School uit Kent!  Daarnaast wonnen beide ploegen ook overtuigend van Gad’s Hill school (door de Warriors met 33-14 en de Crusaders met 21-7).

 

Op de 3 nationale tornooien werd met een selectie van vooral meer ervaren spelers tot nu toe alles gewonnen. Bij deze tornooien hebben tot nu toe 6 Leuvense spelers meegespeeld: vaste krachten Sander Van Rompaey (hooker), Benjamin Van Geel (flanker), Frank Vanheel (center) en Tijmen Spreij (center of full-back). Taede Crabbé (wing) en Roemer Spreij (flanker) hebben ook de laatste wedstrijd meegespeeld. 

Bij de BSB werd er op 25 september overtuigend gewonnen van Frameries (28-0) en Namur/B-West. Vervolgens werd in Leuven (9 oktober) Mons duidelijk aan de kant gezet met 47-5, waarna Luxembourg een serieuzere klus bleek: 13-5 na een goede team-effort. Afgelopen zaterdag stond het team voor het eerst dit seizoen op achterstand na een converted try van een sterk Soignies, maar na een 7-5 achterstand bij rust werd er alsnog gewonnen met 12-7! En de laatste wedstrijd tegen Famenne werd gewonnen met twee tries tegen een (10-5), hier had meer ingezeten.

 

Bij deze tornooien waren er inmiddels tries van Sander Van Rompaey, Frank, Taede en Tijmen.  Voor de winterstop wordt er nog gespeeld tegen Antwerp (regionaal), BROC/Collines en La Hulpe en is de voornaamste vraag: gaat BSB/Leuven U15 ongeslagen 2011 in?